• İnan Met Helvaları, 1959 yılında merhum İsmail İnan tarafından Met Helvası üretimine evinde zor şartlar altında başlamıştır. Zamanın şartları gereği şerbetini pompalı gaz ocağında kaynatarak, hamurunu (miyanesini) kuzine sobasının üstünde kavurarak ürettiği bu az miktardaki Met Helvasını tepsilere dizerek pazarlamıştır.
    Eskişehir bu yeni lezzeti tattıktan sonra talepler hızlı bir şekilde artmıştır. Bu talepleri karşılamak için ilk imalathanesini 1961 yılında faaliyete geçirmiştir. Kalitesinden hiçbir zaman taviz vermeyen İnan Met Helvaları şehir dışından da gelen talepler karşısında 2.met helvası imalathanesini de 1970 yılında hizmete açmıştır.


    İnan Met Helvaları olarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayacak kalitede ürünler sunmak temel ilkemizdir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için, üretimde kaliteye önem vermenin yanında kalitede sürekliliği sağlamak, teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek kalitemizi en üst standartlarda tutmak firmamızın vazgeçilmez bir unsurudur.


    Kuruculuğunu İsmail İnan’ın yaptığı İnan Met Helvaları’nda, 2. kuşaktan bayrağı teslim alan Seçkin İnan bu lezzeti bir adım daha ileriye götürmüş, halkımızın dillinde ve kalbinde olan met helvası lezzetini, yıllardır değişmeyen kalitesini korumuş ve günümüze kadar getirmiştir. 3. Kuşak Ali Kemal İnan’ın katılımıyla daha da güçlenen firmamızın en büyük amacı yarım asırdır üretimini yapmakta olduğumuz  met helvasının kalite ve lezzetini koruyarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

io games unblocked unblocked games google sites fnaf unblocked github yohoho unblocked github.io unblocked games krunker.io drive mad 1v1.lol classroom 6x unblocked io games unblocked io games